Up
   
Nasi partnerzy:

Orlen

Shell

Slovnaft

Lotos

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę TANK PETROL z siedzibą w KOBIÓRZE przy ul.LEŚNIKÓW 4, która jest koncesjonowanym sprzedawcą paliw i działa na rynku od 1998r.


Specjalizujemy się w handlu hurtowym i detalicznym paliwami. Realizujemy zamówienia na hurtowe dostawy paliw naszym transportem ale także umożliwiamy naszym klientom odbiór towaru własnym transportem.


Oferujemy również w sprzedaży hurtowej olej opałowy najwyższej klasy Ekoterm Plus. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i znajomością potrzeb klienta, którzy zawsze chętnie służą pomocą.


Działalność naszą charakteryzuje indywidualne podejście i otwartość na potrzeby klienta oraz kompleksowość obsługi, solidność i terminowość realizacji zamówień.


Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa paliw, którą prowadzimy od początku istnienia tank petrol. Umożliwiamy naszym klientom odbiór paliwa własnym transportem lub z dowozem i rozładunkiem we wskazane miejsce. Firma prowadzi sprzedaż paliw płynnych w pełnym asortymencie: benzyna bezołowiowa 95, benzyna bezołowiowa 98, benzyna uniwersalna 95, olej napędowy.


Sprzedaż paliwa prowadzimy poprzez współpracę z głównymi bazami w kraju należącymi do PKN Orlen, Lotos, Naftobazy i terminal IVG Silesia w Radzionkowie. Zaopatrując się w paliwa w rafineriach krajowych i koncernach międzynarodowych gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów każdorazowo potwierdzoną świadectwem jakości. Dysponując znaczącym potencjałem transportowym zapewniamy sprawne i terminowe dostawy w miejsca wskazane przez klientów. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym, który zawsze jest do Państwa usług.Możemy Państwa zapewnić, że od chwili zamówienia do dostarczenia towaru nie mija więcej niż 24 godziny.
Warunki, jakie oferujemy gwarantują nam konkurencyjność na rynku paliw płynnych, a paliwa, które proponujemy są produktem o najwyższej europejskiej jakości.

 ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY


@ 2007
Nasza strona korzysta z plików cookie.
Jeśli chcesz zrezygnować z korzyści, które dają Ci pliki cookie, możesz to zrobić, zmieniając ustawienia swojej przeglądarki. Tutaj dowiesz się, jak to zrobić